Epara API


Riskten ve Yüksek Maliyetlerden Uzak Epara API ile Tanışın.


Firmanız ve markanız için ihtiyaç duyduğunuz finansal sistemleri gerçekleştirebileceğiniz bir çok bankacılık hizmeti mevcut. Fakat bunlar oldukça maliyet ve risk barındırıyor. Kullanacağınız bankacılık hizmetini sisteminize entegre etmeniz, onu geliştirmek için araştırma ve geliştirme yapmanız gerekecektir.

Tüm bunların dışında işlemleriniz için operasyon maliyetiniz olacak. Epara API sizi bu maliyetlerden kurtarıyor. BDDK tarafından denetlenen Epara sağladığı API hizmetiyle tüm risk ve operasyon maliyetini sizin adınıza üstlenmiş oluyor. Epara kendi sisteminize kolayca entegre edebileceğiniz, yazılımsal olarak geliştirebileceğiniz, ihtiyacınıza uygun API’yi size sağlıyor. Epara API hizmetimizle ilgili detayları inceleyebilirsiniz.


Epara API


Tüm finansal sorunlarınızın
çözümü Epara API'lerinde.


İhtiyaç duyduğunuz tüm temel bankacılık hizmetleri ya da sadakat sistemleri gibi birçok farklı alana kolayca entegre edebileceğiniz Epara API servisleri, kurum içi veya sunduğunuz hizmetlere uygun, firmanızın ihtiyaç duyduğu finansal alt yapıyı sağlamak için geliştirildi.

Personelinize firmanıza özel geliştirilen kartlarla ödeme yapabilir, prim ödeyebilir ya da sanal kart oluşturabilirsiniz. Epara API servisleri ile iç yapınıza dönük ya da müşterilerinize dönük bir çok finansal çözüm üretebilirsiniz..


API nedir?


API özetle bir uygulama ya da yazılıma dair özellikleri başka bir uygulama ya da yazılımda kullanabilmenize olanak sağlayan arayüzdür. Application Programming Interface sözcüklerinin baş harfi olan API Türkçede Uygulama Programlama Arayüzü diye geçmektedir. API sayesinde belirlediğiniz bir özellik setini, kendi yazılım ve uygulamanızda kullanabilir, geliştirebili, mevcut uygulamanıza yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

YUKARI ÇIK