Hesap ve Kart Şifre Konuları

EPARA şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 0850 988 99 99'a SMS gönderilerek şifre alınabilir. 
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

EPARA hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl alınabilir?

EPARA hesabının internet şifresini Param İnternet Şube > Şifre Al/Şifremi Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. EPARA mobil uygulamasından ise EPARA Mobil Uygulama > Giriş Yap > Şifre Unuttum/Şifre Al'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

EPARA hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl değiştirilir?

EPARA hesabınızın internet şifresini EPARA internet şube üzerinden; EPARA.com.tr > İnternet Şubesi > Kartım > Şifre Değiştir alt menüsünden, EPARA Mobil Uygulama üzerinden ise; EPARA Mobil Uygulama > Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

EPARA hesabının internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

EPARA hesabınızın internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 302 77 11 no’lu EPARA Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

EPARA Kart şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

EPARA Kart şifreniz bloke edildiyse 0850 302 77 11 no’lu EPARA Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

YUKARI ÇIK