Hakkımızda


Epara, dijital çağın yeni nesil ödeme platformu olarak hem bireysel hem kurumsal müşterilere finansal hizmetler sağlamak amacıyla kuruldu. Gelişen finans teknolojilerini siz müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlayarak hizmet vermeyi amaçlayan Epara Türkiye’nin lider elektronik para kuruluşu olmaya adaydır.

Epara sayesinde, bütün bankacılık işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiye ulaşabilirsiniz. Epara dijtal dünyanın bütün nimetlerini, kullanıcılarına sunmak, onlara finansal işlemlerini konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmede yardımcı olmak için kuruldu. BDDK tarafından denetlenen Epara, finansal teknolojileri güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Epara Kurumsal Hizmetler


Gelişmiş Finans Teknolojilerine Epara Sayesinde Ulaşın.


Hızla gelişen teknoloji, finans alanında bir çok yenilik getirmektedir. Epara sizin gelişmiş finans teknolojilerinden faydalanmanız için hizmet vermektedir. Epara’nın sağladığı yenilikler ve sunduğu hizmetler bireysel kullanıcıların finansal ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Bunun yanında Firmanız ve markanız için Sanal POS, Müşteri Kartları ve Epara APİ ile sizlere finansal alt yapı da sunar. İhtiyaç duyduğunuz bankacılık hizmetleri için gerekli bütün alt yapıyı, kurumsal sisteminize entegre ederek, müşterilerinize güvenli ve hızlı hizmet sunmanızı, finansal yapınıza yenilikçi çözümler getirmenizi sağlar. Bireysel kullanımın yanında kurumsal olarak da finansal işlemlerinizde Epara’nın sağladığı gelişmiş teknolojiden yararlanabilirsiniz.

YUKARI ÇIK