Epara Dijital
Cüzdan Dünyası


Çağın dijital cüzdanı Epara ile fiziki karta ihtiyaç duymadan bilgisayardan ve telefondan paranızı yönetebilirsiniz. Epara, tek tıkla paranızı yönetme, ödemelerinizi yapma, işlemlerinizi takip edip, bakiyenizi kontrol etme konforunu sağlıyor. Epara mobil cüzdan ile artık ödemelerinizi, para transferlerinizi zaman ve mekan sınırı olmadan, internete bağlanabildiğiniz her yerden yapabilirsiniz. İster kurumsal, ister kişisel kullanabileceğin Epara cüzdanla tahsilat ve ödeme yapmak, paranızı yönetmek artık çok kolay.


Nasıl Üye Olurum?


Zamanın kıymetini biliyoruz. Epara cüzdanına sahip olmak için saatler, günler sürecek form doldurma, evrak kayıt gibi işlemler artık yok. Yapmanız gereken Epara cüzdanı bilgisayarınıza veya telefonunuza kolayca indirip, saniyeler içinde üye olmak.


Hemen Kullanmaya Başla


Epara cüzdanınıza fiziki kartlarınızı anında tanımlayıp, cüzdanınıza para yükleyebilir. Çalıştığınız bankalardan kolayca EFT yapıp, bakiye oluşturabilirsiniz. Bakiyenizi tek tıkla yönetip, ödemelerinizi yapabilir, tahsilat yapabilir, online alışverişe başlayabilirsiniz.


Her yerde kullan


Epara cüzdanınızla, faturalardan, online alışverişe kadar fiziki kart kullanmadan bütün ödemelerinizi telefonla ya da bilgisayarla çok rahat gerçekleştirebilirsiniz. Nerdeyseniz, Epara cüzdanınız her an yanınızda olacak. İstediğiniz yerden işlemlerinizi gerçekleştirmenin tadını çıkarın.


Epara Dijital
Cüzdanla Yapabileceklerin


Üyeliği gerçekleştirdiğiniz an saniyeler içinde sanal kartınızı oluşturup alışverişe başlayabilir, ödemelerini yapabilirsiniz.

Çalıştığınız bankalarla, Epara cüzdan sahibi olan sevdiklerinizle kolayca para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Epara sistemine tanımlı kartlarınızla tek tıkla cüzdanınıza para yükleyebilir, cüzdanınızdan para aktarabilirsiniz.

Epara cüzdanınızla kolayca sanal para işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı Epara sistemine davet ederek, Epara avantajlarından yararlanabilir, hem zamandan tasarruf edip, hem de avantajlardan yararlanarak kazançlı bir şekilde paranızı yönetebilirsiniz.

Epara, bulunduğunuz her yerden finansal işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz mobil cüzdanınızdır.


YUKARI ÇIK